Декілька порад з правильного миття б’юті-блендерів

Територія успіху

Помити спонжик — вічна проблема всіх дівчат.

Якщо ви вже освоїли техніку нанесення макіяжу спеціальним пристосуванням під назвою б’юті-блендер, то ви точно зрозуміли — це набагато зручніше, ніж наносити тональний засіб пальцями. Єдина проблема спонжів — це те, що їх систематично потрібно мити.

Через величезну кількість залишків косметики спонж змінює колір, а також на ньому залишається безліч бактерій і мікробів, які можуть стати причиною запалення шкіри. Як же правильно мити спонжі? Ну, точно не засобом для миття посуду, як радять деякі ютубери.

Спонжі для макіяжу можна мити спеціальними засобами, які продаються в магазинах косметики. Також можна спробувати вимити б’юті-блендер дитячим милом. Для цього потрібно підставити спонж під струмінь теплої води, намилити, і віджимати до тих пір, поки вода не стане повністю чистою. Спонжі не рекомендується мити засобами зі спиртом, ацетоном, ПАВами і агресивними кислотами — залишившись на пристосуванні, вони можуть нашкодити шкірі.

Якщо використовується водостійка косметика, спонж потрібно очищати у два етапи. Спочатку потрібно нанести на нього гідрофільне масло, а після цього під проточною водою з гелем або пінкою для вмивання видалити залишки косметики. Мийте спонжі для макіяжу кожен раз після використання.

ДжерелоПереглядів: 203
banner