Дієтологи викрили головний міф про йогурт

Здоров`я

Чому лікарі та дієтологи не радять вживати йогурт на сніданок?

Лікарі заявляють, що йогурт на сніданок завдає тільки шкоди організму, тому що не насичує шлунок і містить мало калорій.

Експерти радять звернути увагу на сніданок по-англійськи з беконом, яєчнею та квасолею. Саме він здатний добре наситити організм людини і запустити обмін речовин.

Лікарі рекомендують починати свій день зі страв із сиру, яєць, невеликої кількості м’яса, риби або птиці. Для того щоб отримати ще вуглеводи й енергію, можна доповнити сніданок салатом.

Крім цього, для тих, хто веде активний спосіб життя, дієтологи радять додавати до сніданків крупи. Якщо каша — це єдине блюдо, то її краще варити з цільним молоком.

Яєчня буде найбільш корисним сніданком для людей, які займаються фізичною працею або спортом. При бажанні до яєчні можна додати квасолю, як це роблять англійці або салат. Але лікарі попереджають, що такий вид сніданку протипоказаний людям, що страждають ожирінням або хворобами серцево-судинної системи.

Дієтологи вважають, що йогурт сам по собі корисніше, але не в ролі сніданку. Він дуже швидко перетравлюється і шлунок залишається порожнім, що викликає голод і змушує виробляти шлункові ферменти, не даючи їм їжі для переробки. У підсумку, постійні сніданки з йогуртом можуть викликати гастрит.

Йогурт може бути відмінним додатковим прийомом їжі, але не сніданком.

ДжерелоПереглядів: 231
banner