Для медиків Франківська зібрали 210 тисяч гривень

Суспільство

Учора на розпродажу фотографій українських митців зібрали 210 тисяч гривень медикам Івано-Франківська.


Благодійна акція “Фотографи-лікарям” відбулась на Donate.Birdinflight.com у рамках кампанії #лікарігерої. Її спільно з фотографами та волонтерським рухом #StopCovidUA організувала редакція журналу Bird in Flight, пише Голос-Інфо з посиланням на Суспільне.

Більшість знімків продали у перші години розпродажу. Серед них – роботи дуету Synchrodogs у складі Тані Щеглової і Романа Новена. Фотохудожники живуть в Івано-Франківську, але знімають по всьому світу та виставляються у Європі, США, Австралії. Їхні відбитки публікують провідні арт-видання.

Для медиків Івано-Франківська зібрали 210 тисяч гривень

Акцію “Фотографи-лікарям” робили вперше, каже головний редактор інтернет-журналу про фотографію Bird in Flight Євгеній Сафонов. Але завдяки розпродажу відбитків у світі зібрали 726 тисяч євро для лікарів у Бергамо і 370 тисяч доларів медикам Нью-Йорка.

Для медиків Івано-Франківська зібрали 210 тисяч гривень

“Ми хотіли всі виручені гроші направити на допомогу лікарям. За інформацією волонтерів, і за даними офіційних звітів, такої допомоги найбільше потребують лікарі в Івано-Франківській області — засобів захисту поки вистачає, але запаси швидко вичерпуються, тоді як динаміка захворюваності в області є однією із найбільш тривожних у країні”, – розповідає Євгеній Сафонов, головний редактор Bird in Flight.

Зібрані 210 тисяч гривень передали Антикризовому фонду по боротьбі з COVID-19 в Івано-Франківську.

Для медиків Івано-Франківська зібрали 210 тисяч гривень

“Наш фонд працює уже близько місяця і за цей час ми зібрали вже півтора мільйона гривень. Є хороша звітність, бо все робимо по актах прийому-передачі. Нам можна довіряти, тому, напевне, й обрали його”, – каже координаторка з комунікації антикризового фонду Рената Налисник.

Для медиків Івано-Франківська зібрали 210 тисяч гривень

До Антикризового фонду по боротьбі з COVID-19 входить шість ініціатив: Тепле Місто, Stop COVID-19.IF, Івано-Франківський ІТ Кластер, об’єднання блогерів coronavirus.if, спільнота ActivePeople.If і Івано-Франківський Драмтеатр. Нагадаємо, що актори Івано-Франківського драмтеатру доєдналися до команди цього тижня.

“Індивідуальний захист, багаторазові костюми, два типи респіраторів вищого рівня захисту, маски, бахіли, рукавиці – це основне. Також ми щодня харчуємо лікарів і медпрацівників карет швидкої допомоги, ще займаємося логістикою, пошуком і закупівлею товару. Є також мейкери – ті, хто шукає, що можна пошити та зробити на місці, тобто маємо кілька відділів, які одночасно паралельно працюють”, – розповідає про діяльність антикризового фонду його координаторка з комунікації Рената Налисник.

Для медиків Івано-Франківська зібрали 210 тисяч гривень

3 квітня Антикризовий фонд по боротьбі з COVID-19 підписав меморандум про співпрацю з Івано-Франківською облдержадміністрацією. Це дає можливість координувати дії у боротьбі з коронавірусом.Переглядів: 179
banner