фото ілюстративне

Для Прикарпаття проситимуть затвердити ще 5 лікарень для пацієнтів з коронавірусом

Різне

10 лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 на Франківщині визначила Національна служба здоров’я України. Для затвердження прикарпатські чиновники пропонували 15 медзакладів.


Про це на щоденному брифінгу в облдержадміністрації повідомила перша заступниця голови ОДА Марія Савка, передає Суспільне.

“Ми маємо ще п’ять закладів, які будемо просити затвердити. Це – Богордчанська ЦРЛ, Коломийська інфекційна лікарня, Снятинцька ЦРЛ, Заболотівська ЦРЛ та Калуська. І працюємо також над Галицькою ЦРЛ”, – повідомила Марія Савка.

Також чиновниця сказала, що один млн грн спрямували для збільшення зарплати медикам в обласній інфекційній лікарні, яка першою почала приймати хворих на коронавірус. Це дозволить збільшити їм оплату за березень майже вдвічі

До слова, в десятку медзакладів вже увійшли чотири франківські – обласна клінічна інфекційна лікарня, Центральна міська клінічна лікарня, міська клінічна лікарня № 1 та обласний фтизіопульмонологічний центр, також Городенківська, Косівська, Надвірнянська, Рожнятівська, Коломийська центральні районні лікарні та Долинська багатопрофільна лікарня.

Ще 5 лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID проситимуть затвердити для Прикарпаття

Загальна кількість ліжко-місць у цих медзакладах становить 2922, з них – 481 інфекційне. Щодо медпрацівників, у цих лікарнях працює 207 лікарів (інфекціоністів, терапевтів, педіатрів).Переглядів: 256
banner