Двоє прикарпатців здобули перемогу на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

Суспільство

Двоє вихованців ДЮСШ № 2 Івано-Франківської обласної ради стали призерами всеукраїнського турніру з вільної боротьби.

Про це кореспондентам Суспільного Карпати розповів секретар обласної федерації з вільної боротьби Орест Яковина.

Турнір відбувся цими вихідними в Одесі. Першим призером став прикарпатець Сергій Костишин. Він здобув перемогу у ваговій категорії 66 кілограмів та став чемпіоном змагань. Ще одним переможцем став Ізмаїл Кучма у ваговій категорії 32 кілограми.

“Цього року були обмеження щодо проведення змагань. Але одесити ризикнули, багато спортсменів з’їхалося, які хотіли брати участь. Це не є рейтинговий турнір. Це був старт для підвищення спортивної майстерності. Цього року ні чемпіонати, ні кубки у цій групі не проводилися”, – розповів Орест Яковина.

Також додає, що з 12-го до 20-го грудня у Белграді в Сербії проводитимуть відкритий Кубок світу з вільної боротьби. За словами Ореста Яковини, ці змагання проводять замість Чемпіонату світу, який скасували. У них братиме участь і збірна команда України. Її представлятиме прикарпатський спортсмен Ігор Никифорук у ваговій категорії 65 кілограмів.