FGC9: надрукований на 3D-принтері пістолет-кулемет, який кожен може зробити сам(ВІДЕО)

Технології

У Twitter-акаунті Trollworkstm by Ivan було опубліковано відео, яке ще раз доводить, що будь-які спроби заборонити людям володіти вогнепальною зброєю приречені на невдачу.

На відео показаний пістолет-кулемет FGC9, який майже повністю надрукований на 3D-принтері, тобто у його конструкції взагалі немає компонентів від традиційної вогнепальної зброї.

Це означає, що його може зробити кожен – потрібно лише придбати або позичити 3D-принтер з розхідними матеріалами та свердлильний верстат, і завантажити схеми.

Те, що цей пістолет-кулемет дійсно працює, по суті, зводить нанівець всі обмеження на володіння вогнепальною зброєю, введені не лише у США, але й в усьому світі.

За словами автора пістолета-кулемета FGC9, досвід його роботи з 3D-принтером складає менше тижня. Загальна вартість створення зброї – $100 + $400 на інструменти.

Магазин, до речі, також надрукований, що дуже дешево вирішує одну із головних задач при створенні зброї в домашніх умовах.

За словами автора, ми входимо в нову еру саморобної зброї – комбінацію надрукованих, електрохімічно оброблених, та виготовлених традиційним способом компонентів.

ДжерелоПереглядів: 204
banner