Минулого року із дна франківських річок та озер підняли понад 500 кілограм сміття

Події

Велика увага в місті приділяється забезпеченню безпечного відпочинку людей на водних об’єктах, як в зимовий так і літній періоди року.


Про це повідомив керівник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради Ігор Влізло, пише Фіртка.

«З нагоди святкування Чину Великого Йорданського освячення води на річці Бистриця Надвірнянська (поряд ресторану «Легенда»), в мікрорайоні «Пасічна» та на міському озері організовано водолазне обстеження їх підводної акваторії. Під час Водохреща забезпечено роботу мобільних пунктів обігріву, гарячий чай та рибна юшка», – йдеться у звіті.

В травні організовано роботу обласної рятувально-водолазної служби щодо обстеження та очищення дна акваторії міського озера від сторонніх предметів.

Також водолази перевірили русла річок Бистриць Надвірнянської та Солотвинської, підняли на береги понад 500 кг різного роду ріжучих предметів, арматури тощо.

Також, варто додати, що на водних об’єктах Івано-Франківська минулого року загинуло 4 осіб. Основна причина – порушення правил поведінки на воді та вживання алкогольних напоїв.Переглядів: 211
banner