фото ілюстративне

“Фонтан замість розеток”: через увімкнення опалення у Франківську підтопило будинок (ВІДЕО)

Події

Сьогодні в одному з будинків Івано-Франківська через увімкнення опалення підтопило квартиру.


Про це у Фейсбуці в спільноті 1580 Служба оперативного реагування Івано-Франківськ пише місцева жителька:  

“Звертаюся до компетентних і мудрих людей!Грушевського 22: неодноразово писали і зверталися будинком, волали про допомогу — будинок старий, труби тепломережі, що проходять на загальному горищі — древні, з 1962 року!!!!!просили — замініть труби або дайте дозвіл будинку на індивідуальне опалення — у відповідь тиша, центр міста ж, старе все…..вчора запустили тепло на Грушевського 22,а сьогодні вранці в моїй квартирі апокаліпсис — всі шви на стелі й розетки перетворилися на фонтан, зі всіх дір тече вода, все мокре, відключили опалення….що далі???”.

Допис прокоментувала Муніципальна інвестиційна управляюча компанія:

“Щиро співчуваємо. На жаль, стан мереж у вашому будинку — аварійний і не перший рік, потребує ремонту рішення про це мали ухвалити співвласники.
Зокрема, за 2018 рік в будинок було надано два протоколи щодо заміни мереж — повної та часткової, тобто на 250 і 700 тис. відповідно. Однак рішення не ухвалили, натомість було зібрано підписи під протоколом на капітальний ремонт даху, його вартість у цінах 2018 року складала 2 млн.
Наразі у вашому будинку збирається комісія для фіксації поточного стану, однак кошти на співфінансування чи тим паче фінансування робіт цьогоріч у МІУК чи ТКЕ відсутні”.

Звертаюся до компетентних і мудрих людей!Грушевського 22: неодноразово писали і зверталися будинком,волали про допомогу- будинок старий,труби тепломережі, що проходять на загальному горищі- древні,з 1962 року!!!!!просили- замініть труби або дайте дозвіл будинку на індивідуальне опалення- у відповідь тиша,центр міста ж,старе все…..вчора запустили тепло на Грушевського 22,а сьогодні вранці в моїй квартирі апокаліпсис- всі шви на стелі і розетки перетворилися на фонтан,зі всіх дір тече вода,все мокре,відключили опалення….що далі???

Опубліковано Olena Unitska Tymofiichuck Пʼятниця, 1 листопада 2019 р.Переглядів: 237
banner