Франківська лікарня отримала ще один ШВЛ (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня, що на вулиці Мазепи отримала ще один сучасний апарат ШВЛ sv300 mindray ventilator вартістю півмільйона гривень.

отримала завдяки співпраці Мальтійської Служби Допомоги України та посольства Республіки Польща в Україні, які впродовж серпня-грудня 2020 року реалізують проект “Підтримка anty COVID-19 заходів у 4 областях України”, пише Голос-Інфо з посиланням на сторінку міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Це сучасний апарат, який легко налаштовується, експлуатується та універсальний у використанні.

“Ми продовжуємо співпрацю з нашою Мальтійською службою. Це дуже потрібна підтримка. Цей апарат на сьогоднішній день просто життєво необхідний.  Низькій уклін команді, яка піклується про суспільство, про наших людей”, – ділиться головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк.

Також він розповідає, що перевагою цього новітнього апарату є те, що він повністю автоматичний та може самостійно приймати рішення. Він відчуває потребу хворого в кисні.

“Щиро дякуємо Мальтійській службі за допомогу. За це сучасне обладнання, яке допоможе мешканцям нашої громади, особливо тим, хто має ускладнення”, – каже секретар міської ради Віктор Синишин.

“Це не перша та не остання така акція. Я щиро дякую всім меценатам, “мальтійцям” та партнерам за допомогу. Наша клінічна лікарня вже має багато потрібного обладнання, яке допомагає рятувати людей, адже технічне забезпечення дуже важливе. Тішимось, що зменшується кількість хворих та ситуація стабілізується”, – каже міський голова Руслан Марцінків. Переглядів: 217
banner