Ось що станеться з організмом, якщо їсти сир кожен день

Здоров`я

Дієтологи вважають що сир позбавляє від багатьох проблем.

Тим, хто худне, не п’є молоко або відчуває проблеми зі сном, потрібно включити у своє меню сир. 100-200 грамів цього продукту позбавлять від багатьох проблем зі здоров’ям, вважають дієтологи.

Підвищиться гемоглобін

Сир містить залізо (0,4 міліграма на 100 грамів), завдяки якому організм створює гемоглобін. Заліза в сирі навіть більше, ніж в молоці, оскільки це продукт концентрований: щоб зробити всього лише один кілограм, потрібно 8-10 літрів натурального молока.

Очиститься печінка

Якщо людина любить жирну їжу (фастфуд, смажене, солодке і борошняне) або часто вживає алкоголь, клітини печінки повільно, але вірно перероджуються в жирову тканину. Захворювання так і називається — “ожиріння печінки”. Сир містить амінокислоту метіонін, яка в цілому позитивно впливає на жировий обмін, а крім того, знижує поганий холестерин в крові.

Знизиться вага

В середньому в 100 грамах сиру з жирністю в 8,5 процентів всього 169 калорій, і при цьому 16 відсотків білка. Таким чином, у вас, швидше за все, не вийде переїдати. І, швидше за все, з сиром в меню ви з’їсте навіть менше їжі, ніж зазвичай.

Зміцніють зуби

Сир багатий на кальцій (164 міліграми) і на фосфор (220 міліграмів). Включивши його в раціон, ви позбудетеся від проблем із зубами, кістки стануть міцнішими, а нігті й волосся будуть мати кращий вигляд.

Нормалізується сон

У сирі багато триптофану-амінокислоти, яка позбавляє від безсоння, тривожності й депресії. Річ у тім, що триптофан несе відповідальність за виробництво мелатоніну — гормону, який регулює добові цикли та допомагає швидко засипати.

Зміцніють м’язи

Сир засвоюється навіть краще, ніж м’ясо: молочний білок частково руйнується в процесі сквашування. Продукт дозволить збільшити обсяг м’язів або, якщо ви худнете, просто зберегти їх обсяг. Добавки для сиру добре поєднується не лише з фруктами та варенням. Якщо хочеться чогось солодкого, але ви трепетно підраховуєте калорії, додайте корицю. Є й інші дієтичні варіанти на кожен день — сир з авокадо або з посіченою зеленню, наприклад, кропом і петрушкою, сир в омлеті замість сиру.

Для тих, хто не п’є молоко

Непереносність молока (лактози) виникає через молочний цукор, який входить до його складу. При сквашуванні рівень молочного цукру знижується — його “з’їдають” молочнокислі бактерії. У разі, коли у вас алергія на молоко або недолік ферменту, який розщеплює молочний цукор, і ви будете їсти сир кожен день, то не позбавите себе молочного білка. Всі молочнокислі продукти не містять молочного цукру і добре переносяться.

ДжерелоПереглядів: 263
banner