Франківські поліцейські почали застосувавати методику «Зеленої кімнати» у проведенні інтерв’ювання дитини

Суспільство

Працівники прикарпатської поліції використали можливості Центру психологічної допомоги дітям «Серденько» для психологічного супроводу з’ясування обставин подій, про які йдеться в рамках раніше розпочатого кримінального провадження.


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на поліцію області.

На базі Центру, з яким ГУНП в Івано-Франківській області укладено Угоду про співпрацю, створені відповідні умови для спільної роботи поліцейських та психологів у попередженні та розкритті правопорушень, внаслідок яких постраждали діти, передусім насильницького характеру.

Методика «зеленої кімнати» особливо ефективна для зведення до мінімуму повторної травматизації психіки дітей, які фігурують в кримінальних справах як потерпілі чи свідки.

Зокрема, з дітьми спілкуються в обстановці, дружній до дитини, за участю психолога у спеціально облаштованих приміщеннях з використанням відео- та аудіофіксації та скла позавізуального спостереження, що неабияк допомагає налагоджувати контакт з дітьми, які потерпіли від злочинних посягань або стали свідками злочину.Переглядів: 196
banner