Франківський письменник проведе онлайн-зустріч

Суспільство

У рамках онлайн-проєкту “Літкур’єр: читання уголос” 17 квітня відбудеться зустріч з відомим українським письменником Юрієм Андруховичем.


Про це йдеться на сторінці Форум Видавців, пише Типовий Франківськ.

Онлайнпроєкт «Літкур’єр: читання уголос» від BookForum допоможе усім почуватися причетними і бути присутніми – без порушення правил карантину! –  у реальному часі у режимі трансляцій на найсправжніших масових заходах – літературних читаннях з найвідомішими українськими авторами та авторками.

У квітні будемо насолоджуватись поезією Галини Крук та Катерини Калитко, познайомимось ближче із кінорежисеркою Іриною Цілик, читатимемо прозу Наталки Сняданко, слухатимемо історії про мандри та книги від Макса Кідрука, святкуватимемо день народження літературного угруповання «Бу-Ба-Бу» з Юрієм Андруховичем та Олександром Ірванцем, послухаємо есеї від Олександра Михеда, дізнаємось декілька секретів про нову книгу Володимира Арєнєва, а завершить карантинні читання поетка Маріанна Кіяновська.

Традиційно за день до читань у коментарях під постами-анонсами усі охочі зможуть залишити запитання автору/авторці, на які він/вона відповідатимуть під час трансляції.Переглядів: 208
banner