У Франківську достроково завершився чемпіонат області з баскетболу

Суспільство

Днями, організатори та представники команд-учасниць чемпіонату Івано-Франківської області з баскетболу, ухвалили рішення не продовжувати змагання у зв’язку з епідемією COVID-19. Чемпіоном визнано поточного лідера — БК «ІФНМУ-Медик».


Про це повідомили в пресслужбі ІФНМУ.

Вперше, студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету стала переможцем обласної аматорської першості, не зазнавши жодної поразки в цьому сезоні.

Щодо інших команд чемпіонату, то срібними медалістами став БК «Тирлич» (Коломия), третім — БК «Калуш», четвертими та п’ятими фінішували, відповідно, БК «Медик-2» (другий склад збірної медуніверситету) та БК «Болехів».

Організатори турніру висловили  вдячність усім командам-учасникам, які показали чудову гру, а також боротьбу та бажання.

“Окрім того, щира подяка всім, хто долучився до проведення на високому рівні змагань, а також партнерам та спонсорам. Прикро, що через пандемію COVID-19 припинився чемпіонат області з баскетболу, — коментує тренер університетської збірної з баскетболу, доцент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Роман Михайленко. — Наші студенти після останніх ігор перед карантином були настроєні на переможні матчі у фінальній частині змагань, хлопці мале велике бажання продовжувати тренуватися, грати і здобувати перемоги. Вони молодці, і я дякую їм за те, що витрачали свої час і здоров’я на тренування та ігри і разом з тим добре навчались. Також ми усі дякуємо нашому ректору Миколі Рожку, який всебічно сприяє та допомагає обом командам».Переглядів: 203
banner