Франківці поскаржились Марцінківу на сусідів, які живуть в антисанітарії (ФОТО)

Події

Сьогодні, 2 вересня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів прийом громадян.

До мера прийшов франківець Іван Лютий та жителі вулиці Південний бульвар. Вони звернулись до Марцінківа через своїх сусідів, які нібито порушують правила проживання. За словами чоловіка, з квартири сусідів чути неприємний запах.

«Я привів людей, бо жінка з дочкою ведуть антисанітарний спосіб життя. Вони живуть на 4 поверсі, зносять сміття. Вони небезпечні, розумієте», – сказав чоловік.

Інша жінка додала, що вони сміття в квартиру нанесли майже до самої стелі, вони не миються, бо чоловік їм перекрив воду.

«В туалет вони йдуть біля будинку під березу двоє», – сказала жінка та додала, що сусіди витягають сміття з смітників і зносять його додому, тим і харчуються.

Зауваження зробити їм не можуть, бо ті поводяться агресивно. За словами франківки, через це все вже третій поверх затоплює. Міський голова запитав людей, чому до «Муніципальної варти» люди не звертаються. Проте вони відповіли, що звертались не раз в поліцію. Також франківці сказали, що не хочуть виселяти сусідів. Мовляв, їх треба лікувати.

«Пишіть звернення, ми даватимемо справу в суд», – сказав Марцінків.

Також мер порадив людям звернутися до Івано-Франківської ОДА, щоб ті допомогли забрати сусідів у психічну лікарню на лікування.Переглядів: 182
banner