Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів прийом громадян

Суспільство

У відділі звернень було вельми людно – охочих франківців поспілкуватись, допомогти у вирішенні проблеми чи навіть просто розрадити, було вдосталь. Намагався нікого не оминути увагою.


Пише Голос-інфо з посиланням на Івано-Франківська міська рада


“Традиційно були різні питання. Зокрема, звернувся чоловік щодо допомоги своєму зятю. Його поранили минулого року в Донецькій області. Чоловік залишився інвалідом. Насамперед просить сприяння у засобах особистої гігієни.

Ще звертаються франківці з приводу матеріальних питань: комусь, на жаль, не вистачає субсидії, іншим – потрібні кошти на лікування. А ще намагаємось сприяти франківцям у переході на індивідуальне опалення. Також громадяни просять ремонту міжбудинкових проїздів. Також звернулися з приводу роботи. Насправді зараз є потреба у технічних працівниках та працівниках благоустрою на наших КП.
Так, зараз непростий час і потрібно допомагати тим, хто потребує. Тому розглянув всі звернення, взяв на особистий контроль вирішення тих питань, які належать до компетенції”:- заначив міській голова на своїй сторінці у Facebook
Нагадаємо, що записатися на прийом до міського голови можна у відділі звернень громадян за номером телефону 55-21-25, або у прозорому офісі на першому поверсі міської ради.


Переглядів: 599
banner