Голова Надвірної здійснив чергову 38-у волонтерську поїздку на Схід до наших Захисників,

Суспільство

Звіт Зіновія Андрійовича про чергову 38-у волонтерську поїздку на Схід до наших Захисників, де подолали більше 3000 км, а саме відвідали: Надвірна-Дніпро-Покровське Дніпропетровської області, Покровськ-Словянськ-Краматорськ-Константинівка-Лиман-Константинівка-Лиман Донецької області.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Зіновія Андрійовича.


З моменту повномаштабного військового вторгнення рф на територію України Надвірнянська громада не зупиняється та продовжує надавати повсякденну допомогу нашим військовим.
Гуманітарна допомога містила різноманітні необхідні речі, такі як:
-тепловізори;
-генератор;
-маскувальні сітки;
-авто;
-протимінне взуття;
-буржуйки;
-окопні свічки;
-солодощі;
-ліки;
-термобілизна;
-шини;
-засоби гігієни;
-грілки;
-продукти харчування.
“Тільки так ми всі разом пришвидшуємо нашу перемогу.
Дякуємо кожній і кожному, хто стоїть на захисті нашої держави!
Щиро вдячний Надвірнянській міські раді, відокремленим управлінням та комунальним підприємствам за одноденний заробіток.
Дякую всім європейським партнерам, волотерам, дякую всій громаді, малому й середньому бізнесу, депутатам, всім платникам податків за постійну підтримку захисників.
Особлива подяка – Погоріленко Василь за пальне для автомобілів (500л), Володимиру Сікердею за продукти харчування (7000 грн), Тарасу Семʼяніву «Гаврилівські Солодощі», за солодощі для військових. 
Безмежна вдячність нашим наймолодшим волонтерам, а особливо Надвірнянський ліцей N2, які з добротою в серці великим ентузіазмом та бажанням формували подарунки у вигляді: смаколиків, енергетичних батончиків, писали листи та малювали малюнки нашим Воїнам. Дякуємо всім навчальним закладам громади та управлінню освіти!”,- Зіновій Андрійовоч


Переглядів: 391
banner