Голова Тлумацької РДА обговорив важливі питання з аграгіями в галузі сільського господарства

Суспільство

Сьогодні, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський зустрівся із представниками сільськогосподарських підприємств, які здійснюють свою діяльність на території району.

Про це йдеться на сторінці Тлумацької РДА.

Метою зібрання стало спільне і конструктивне обговорення шляхів вирішення важливих та проблемних питань життєдіяльності краю в галузі сільського господарства і які потребують підтримки з боку районної влади. Окремо говорили про офіційне працевлаштування працівників сільськогосподарських підприємств. Також йшлося про переробку вирощеної продукції, її зберігання і збут.

Голова районної державної адміністрації наголосив на проведенні аудиту землі у районі та всебічному сприянні. Було зазначено на важливості проведення реєстрації юридичних осіб на території, де здійснюється діяльність агроформуваннями та фермерськими господарствами.

Слід зазначити, що у Тлумацькому районі працює 78 сільськогосподарських підприємств. Серед них найбільш відомі: ТзОВ «Штерн Агро», філія ПрАТ «Зернопродукт МХП «Перспектив», Компанія «Контінентал Фармерз Груп», ТОВ «Агрокомпанія Прикарпаття», ПСП «Оскар», ФГ «Кадуб», ФГ «Водолій 55», ФГ «Кут Хлібороба» та інші.Переглядів: 188
banner