Головний санітарний лікар відвідав Долинську, Вигодську та Болехівську громади

Суспільство

Під час зустрічей з керівниками і працівниками центрів первинної медико-санітарної допомоги обговорили важливість проведення вакцинальних кампаній, профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Руслана Савчука


Руслан Савчук розповів про Національну програму ментального здоров’я, яка реалізується за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.


Зокрема, обговорили проект Міністерства охорони здоров’я України «Психічне здоровʼя на первинному рівні медичної допомоги».
Тепер заклади первинної медичної допомоги, в яких щонайменше 20% медичних працівників пройшли курси й отримали сертифікат із відповідного рівня підготовки, зможуть підписати в програмі медичних гарантій новий пакет “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”.


Окрім того в рамках робочої поїздки проінспектував роботу пунктів щеплень від Covid-19 і рутинної вакцинації.


При нагоді для забезпечення безперебійного електропостачання на випадок погіршення ситуації в енергетичній сфері  Руслан Савчук передав центрам первинної медико-санітарної допомоги від німецької благодійної організації «Мережа Майдан» вісім генераторів.


Переглядів: 460
banner