В Івано-Франківську відбувся форум для молоді

Події, Суспільство

19 березня в Івано-Франківську відбувся ФОРУМ у рамках проєкту #to_make_youth_louder (зробити молодь гучнішою).


Пише Голос-Інфо з посиланням на Департамент молодіжної політики та спорту


Участь у ролі спікерів під час панельної дискусії взяли Віталій Матешко – директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради та Мар’яна Циганин, начальник відділу молодіжної політики. Серед учасників форуму були громадські активісти, активна молодь, представники структурних підрозділів міської ради та облдержадміністрації та освітяни.


Окрім презентації результатів дослідження, відбулося обговорення основних стереотипів, які існують у молодих людей по відношенню до влади, та потреби у налаштуванні нових каналів комунікації із молоддю зі сторони Департаменту. Вдалося проаналізувати основні і доступні інструменти участі молоді у прийнятті управлінських рішень.


«Якщо молодь буде активною, Департамент радо підтримає ініціативи і разом ми реалізуємо не лише цікаві проєкти, але й такі, які покращать нашу громаду у різних сферах» – закликав Віталій Матешко.

Напрацьовано проєкт документу-рекомендації до влади, освітян та інститутів громадянського суспільства, до обговорення і доповнення якого запрошується молодь Івано-Франківської громади.


Нагадаємо, що проєкт #to_make_youth_louder реалізовувався ГО «Між Іншим» спільно з Карпатським інститутом аналітики «FrankoLytics» та у партнерстві із Молодіжною радою Івано-Франківська та Департаментом молодіжної політики та спорту.


Переглядів: 484
banner