На Прикарпатті продовжується набір до батальйонів «Гвардії наступу»

Суспільство

Гвардія наступу — рекрутингова кампанія Міністерства внутрішніх справ України, що має на меті формування нових штурмових бригад у складі Національної гвардії України, Національної поліції України та Державної прикордонної служби України, які звільнятимуть тимчасово окуповані території України.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Болехівську міську раду


Сьогодні робоча група Калуської райдержадміністрації з рекрутингової кампанії провела інформаційно- роз’яснювальну роботу щодо формування батальйонів «Гвардії наступу» в сесійному залі Болехівської міської ради. Начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Калуської РДА Матіїв Роман Іванович проінформував депутатів Болехівської міської ради, керівників управлінь і відділів міськвиконкому та усіх присутніх про хід рекрутингової кампанії «Гвардії наступу», її цілі і завдання.


Він зазначив, що вступити до «Гвардії наступу» запрошують усіх, хто бажає відвоювати території України та наблизити перемогу. На вибір – вісім підрозділів. Записатися можна подавши заявку на сайті.


Гвардія наступу – це вісім штурмових бригад: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «Азов». Нові підрозділи Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби формує Міністерство внутрішніх справ України. Обрати можна той, який найбільше відповідає мотивації та поглядам.


Запрошують справжніх патріотів України. Тих, хто рішуче налаштований вигнати російських загарбників. Адже головне завдання майбутніх бійців – штурмові дії та деокупація українських територій.


Записатися до «Гвардії наступу» можна шляхом подання заявки на сайт https://storm.mvs.gov.ua/


Переглядів: 376
banner