Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ передали допомогу для трьох лікарень Прикарпаття (ФОТО)

Суспільство

Цього разу вдалося закупити та передати допомогу для Лисецької, Богородчанської та Галицької районних лікарень.


У середу, 22 квітня, представники Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та медики Лікувально-діагностичного центру св. Луки, в рамках роботи Антикоризового координаційного центру, передали одноразові та багаторазові комбінезони, маски, медичні шапки, респіратори, бахіли, захисні щитки, а також засоби дезінфекції для потреб медпрацівників Лисецької, Богородчанської та Галицької районних лікарень.

«З кожним днем ситуація в медичному закладі поступово погіршується. На даний час в лікарні перебуває 13 пацієнтів з підозрою на коронавірусне захворювання, а засобів індивідуального захисту критично не вистачає», – розповідає лікарка Богородчанської РЦЛ.

Вона також додає, що цими днями отримали допомогу від місцевої Богородчанської парафії УГКЦ, тому кожний жест з боку Церкви насправді є дуже важливий для районної лікарні. У Лисецькій ЦРЛ зазначають, що медичним працівникам власноруч доводиться шити захисні маски, на які зараз значний дефіцит.

В той же час, за словами лікарів із Галича, засоби захисту є, проте вони швидко закінчуються.

«Не знаємо, як буде розвиватися коронавірус. Зараз у нас ситуація не критична, та розуміємо, що повинні бути готові до непередбачуваного сценарію розвитку пандемії», – зазначила лікарка Галицької ЦРЛ.

Як ми повідомляли раніше, сьогодні Антикризовий координаційний центр, що діє при Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ, спрямовує свою діяльність, здебільшого, саме на медичних працівників різних закладів охорони здоров’я, котрі із поширенням Covid-19 стоять на передовій у боротьбі із смертельним захворюванням.

Варто також зазначити, що від середи, 22 квітня, соціально-незахищені верстви населення м. Івано-Франківська можуть отримати безкоштовні обіди від Архієпархії по попередньому замовленню (тел. 098 099 23 40).

Всю цю кампанію активно благословляє Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, який також висловлює щирі слова вдячності всім благодійникам.

Пригадуємо, що ці та інші благодійні акції Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ по боротьбі із коронавірусом, можливі за рахунок підтримки парафій та окремих жервтодавців. Окрім того, до благодійної збірки, яку з початком карантину оголосив Митрополит Володимир, долучитися може кожен охочий – реквізити за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

http://firtka.if.ua/media/cache/blog_thumb/data/blog/243989/5411a3c705cbd4de2828872e8d7fce0f.jpegПереглядів: 183
banner