Івано-Франківська прокуратура підтримала обвинувачення щодо двох ворожих розвідників (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 13 травня, контррозвідка СБУ встановила двох ворожих розвідників – їх засуджено до 14 та 15 років ув’язнення.


Мешканка Луганська Ганна Ніколаєнко брала участь у захопленні будівлі Управління СБУ в обласному центрі у 2014 році. Очолила угруповання, яке у складі так званого «третього Станично-Луганського батальйону ВДВ ДШБ» вело бойові дії проти українських військових.


Громадянин України Андрій Хомутовський вступив до підконтрольного південному військовому округу росії «2 армійського корпусу ЛНР» в березні 2015 року.

Був зарахований на посаду командира відділення взводу управління вогнем артилерії (відділення артилерійської розвідки) гарматного артилерійського дивізіону.

З 2015 по 2017 роки брав участь у бойових зіткненнях з силами АТО-ООС в районі населених пунктів Первомайськ Луганської області та Дебальцево Донецької області. Корегував вогонь ворожої артилерії під час обстрілів в районі населених пунктів Попасна, Троїцьке, Новоолександрівка, Миронівка, Світлодарськ та Золоте.


Обвинувачення в суді підтримувала Івано-Франківська обласна прокуратура.

Тривають заходи Служби безпеки України із документування злочинів агресії проти України для подальшого притягнення винних до відповідальності.