Калушани заборгували «Карпатнафтохіму» 50 мільйонів за очистку стоків

Події

Борг комунального підприємства перед ТОВ «Карпатнафтохім» становить майже 50 млн грн.


Про це заявив заступник генерального директора товариства «Карпатнафтохім» Ярема Рудик, пише Галичина.

За словами Рубика, у 2019 році підприємство надало послуг з очищення стокiв на 14,5 млн грн, тоді як рівень оплати послуг склав усього два відсотки.

«Вважаємо, що надалі так продовжуватися не може, а тому 30 грудня 2019 року ми офiцiйно попередили керівництво комунального підприємства, мiського голову, обласну адміністрацію та обласну раду, обласне вiддiлення Антимонопольного комiтету України, прокуратуру та інші органи про обмеження з 1 травня 2020 року прийому стiчних вод вiд КП «Водотеплосервіс». А ще підприємство подало позов в суд щодо примусового стягнення з комунального пiдприємства основного боргу за період з сiчня 2018 року по вересень 2019 року за надані послуги з очищення стiчних вод», – йдеться у повідомленні пресслужби «Карпатнафтохіму».

Ярема Рудик закликав мiського голову, керiвникiв КП «Водотеплосервіс» та депутатський корпус міськради терміново розглянути питания фiнансово-господарської дiяльностi комунального підприємства з визначенням шляхів погашення існуючого боргу.Переглядів: 188
banner