Калуські рятувальники провели урок безпеки для школярів

Суспільство

Сьогодні рятувальники Калуського районного управління ГУ ДСНС в області провели Урок безпеки для другокласників Долинського ліцею “Науковий”, та розповіли дітям про основні правила безпеки життєдіяльності.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області


Працівники ДСНС наголосили дітям на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, використовуючи матеріали розроблені UNICEF Ukraine спільно з ДСНС. Всім учням рятувальники подарували інтерактивну брошуру «Вартові безпеки». Книжка-пригода, яка допоможе дітям дізнатися про те, що робити, коли вимкнули світло, та вивчити основні правила безпеки. На діток чекають світломісії, щоб безпечно повернути в дім енергію та тепло, а також яскраві наліпки та розмальовки.


Працівники Служби порятунку нагадали дітям порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, нагадали, як саме він може виглядати і на що схожий, та закликали в жодному разі не чіпати небезпечну знахідку, а у разі виявлення підозрілих предметів негайно повідомити до Служби порятунку за телефоном «101».


Рятувальники також розповіли про Руху дружин юних рятувальників-пожежних та запропонували долучитися до даного руху, заповнивши разом з батьками заявку за посиланням.


Переглядів: 381
banner