Карантин – це не канікули: прикарпатські поліціянти спілкуються з батьками та дітьми (ФОТО)

Суспільство

Ювенальні поліцейські на території усього Прикарпаття нагадують дітям та їх батькам, що карантин – це не канікули, а відтак в інтересах кожного з них зокрема та їх оточуючих загалом чітко дотримуватися встановлених протиепідемічних обмежень.

Працівники поліції обстежують місця, які найбільше приваблюють молодих батьків з малюками та підлітків, а особливо у сонячні весняні дні, щоб застерегти їх від небезпек, що тут можуть чатувати на них. У парках та скверах, на спортивних та дитячих майданчиках, у зонах відпочинку, де правоохоронці ще виявляють відвідувачів, вони проводять бесіди з дітьми та дорослими щодо дотримання правил карантину.

Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Світлина від Ювенальни Превенції Прикарпатті.Переглядів: 169
banner