Керівника Бурштинського ринку оштрафували за порушення карантину

Суспільство

Галицький районний суд визнав винним у порушенні правил карантину керівника Брштинського ринку, який допустив торгівлю непродовольчими товарами на ринку у період карантинних обмежень червоної зони.


Вранці 19 березня 2021 року правоохоронці скрали адмінпротокол на керівника Бурштинського ринку, який на території регіону, де установили червоний рівень епідемічної небезпеки, допустив торгівлю непродовольчими товарами.

У суді керівник вини не визнав та пояснив, що відповідно до рішення сесії Бурштинської міської ради ринок є змішаного типу за реалізацією продовольчих та промислових товарів. А такі типи ринків мають право на діяльність у час дії обмежувальних протиепідемічних заходів.

Він зазначав, що поліцейськими під час складання протоколу не вказано належних даних, які підтверджують факт правопорушення, а саме у протоколі відсутні свідки, які б могли підтвердити чи спростувати факт цього правопорушення.

Також, за його словами, у матеріалах справи немає доказів, які б указували, що ринок є непродовольчим.

Переглядаючи відео з нагрудної камери полісменів, на якому зафіксована торгівля непродовольчими товарами на ринку, керівник погодився, що саме за роботу цього ринку відповідає.

На думку суду, вина чоловіка також доводиться рапортом працівника поліції, який вказує, що вранці 19 березня до поліції надійшла заява про роботу речового ринку. Оглянувши територію ринку, працівники поліції задокументували порушення правил торгівлі під час карантину.

В результаті суд визнав керівника ринку винним у порушенні правил карантину та призначив 34 000 грн штрафу. Також він має заплатити 454 грн судового збору.

Постанова ще може бути оскаржена в Апеляційному суді.Переглядів: 192
banner