Кілька продуктів, якими не повинна снідати дитина

Здоров`я

Деякі продукти дитина не повинна їсти на сніданок.

Проблема більшості батьків — це ранковий поспіх. Усе потрібно зробити дуже швидко, самим одягнутися, допомогти зібратися дитині і приготувати усім сніданок. У поспіху батьки рідко думають про збалансованість ранкового прийому їжі. Зазвичай сніданок готується з того, що знайшлося у холодильнику, або нашвидкоруч.

Один з шкідливих сніданків, який готується похапцем — це глазуровані пластівці з молоком. По-перше, вони абсолютно марні за своєю енергетичною цінністю, по-друге, негативно позначаються на здоров’ї і вазі дитини.

Сучасна дійсність така, що багато дітей страждають через проблему ожиріння. І найчастіше винні у цьому батьки, які годують їх різними солодощами — магазинними соками, йогуртами, батончиками, мюслі.

Коли вранці час підтискає, і кожна хвилина дорога, замість бутерброда із зеленню і авокадо робиться бутерброд з сиром та ковбасою, і добре, якщо з хлібом з цільнозернового борошна. Але зазвичай на його місці “пухнастий” білий батон. Дієтологи відзначають таку їжу як шкідливу для дитини. Вона не дає ані сил, ані енергії дітям.

Найпростіший сніданок, який навіть не потрібно готувати і який вважається корисним, але лише на перший погляд — це йогурт. По-перше, йогурти відрізняються між собою. Особливо шкідливим є продукт з добавками і тривалим терміном зберігання. Але навіть йогурт гарної якості лікарі-гастроентерологи рекомендують лише для перекусу. Річ у тім, що він абсолютно не призначений для шлунку дитини. Такий продукт не затримується у шлунку, проходячи транзитом. Шлунок продовжує виділяти усе необхідне для перетравлення продукту. А це є дуже шкідливим.

Не найкращий сніданок для дитини — це щось солодке. Традиційні оладки з джемом або солодкі пончики не лише не принесуть користі, але й можуть нашкодити дитячому здоров’ю. Через такий ранковий прийом їжі підвищиться цукор у крові і відбудеться викид великої кількості інсуліну. Це означає, що через годину дитина знову захоче їсти, і добре, якщо вона буде вдома.

Що ж готувати дитині на сніданок? Дієтологи акцентують увагу на вівсяній каші, стравах з яєць (наприклад, омлет з овочами), сирі і різних кашах з салатом і шматочком риби або м’яса.

Втрачене здоров’я важко повернути, тому краще берегти своїх дітей і не економити на їх самопочутті.

ДжерелоПереглядів: 217
banner