Колектив Калуського ліцею №10 вторгував 50 тис. гривень

Без категорії

14 листопада у Калуському ліцеї №10 та його філії було гамірно. Адже учні початкових класів разом з учителями та батьками зорганізували та провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


Покупцями солодощів, різновид яких вражав, були самі дітки та учні середньої і старшої ланки. А провели захід під девізом «Добрі справи робимо разом». І недарма така назва, адже в День доброти долучилися до благородної справи всі покоління – діти, батьки, бабусі та дідусі.


 – І це найбільше вразило, – зазначає керівниця професійної спільноти вчителів початкових класів ліцею Наталія Вірстюк.- Ми вдячні батькам, членам сімей, родин. Адже важливо про добро не говорити, а власноруч його творити.


Отож, разом колектив Калуського ліцею №10 вторгував 50 тис. гривень. Кошти спрямують на допомогу Збройним Силам України. Наразі вивчають потреби військовослужбовців.


Це перший захід, який відбувся в рамках Тижня початкової школи, який розпочався в закладі освіти.


Загалом, дні обіцяють бути у наймолодших школяриків насиченими та цікавими. Адже сьогодні відбувся День української пісні, завтра – День Здоров’я. На дітей чекають флешмоб та рухливі перерви. У п’ятницю планують зустріч з відомою калуською письменницею Розалією Боднарчук. А завершиться тиждень творчо та креативно – Днем улюбленого образу для школи.


Переглядів: 378
banner