Коломийський суд відхилив клопотання прокуратури про оголошення у міжнародний розшук обвинуваченого у держзраді Руслана Коцаби

Суспільство

Коломийський міськрайонний суд 27 листопада відхилив клопотання прокуратури про оголошення у міжнародний розшук обвинуваченого у держзраді Руслана Коцаби, а також тримання його під вартою та екстрадицію в Україну.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Агенцію новин Фіртка


“Коцаба шляхом обману, з метою уникнення кримінальної відповідальності, покинув територію України.Тому прошу обрати щодо нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з метою подальшого оголошення обвинувачуваного у міжнародний розшук з подальшою екстрадицією його зі США для продовження розгляду кримінального провадження”, — сказав прокурор Олексій Безрукий.


“Я зобов’язуюся з’являтися на кожне засідання. В мене є посвідчення, український паспорт, в мене є американське ID, де вказана моя адреса.Я не переховуюся, я — в процесі набуття статусу надання мені політичного притулку”, — говорить Руслан Коцаба.


Клопотання прокурора відхилили. Суддя Олександр Калинюк не повідомив деталей цього рішення. Сказав, що його текст оприлюднять не пізніше 1 грудня в Єдиному реєстрі судових рішень.


“Ухвала може бути оскаржена безпосередньо в Івано-Франківському апеляційному суді протягом 7 днів з дня її оголошення.Чому суд дійшов висновку про необхідність відмови у задоволенні клопотання прокурора, буде вказано в повному тексті даної ухвали”, — сказав Олександр Калинюк.


Наступне засідання у справі Коцаби проведуть 14 грудня.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 345
banner