Корейський метод догляду за шкірою “4-2-4”, який варто спробувати

Територія успіху

Поради від азіатських жінок.

Азіатські дівчата відомі своєю найсуворішою дисципліною в догляді за собою. Вони ретельно крок за кроком вибудовують свою щоденну б’юті-рутину: не забувають про ретельне очищення, тонізацію, зволоження і сонцезахист. Результат — світла (без натяку на пігментацію) зволожена шкіра.

Жінки з Азії поділилися своїм методом вмивання. Ця техніка займе у вас сумарно 10 хвилин — але вона того варта!

4 хвилини — масаж гідрофільною олією

Перший етап, який займе у вас 4 хвилини, — це масаж гідрофільною олією. Для цього невелику кількість олії розітріть між сухими долонями і нанесіть на суху шкіру (можна і поверх макіяжу). Здійснюйте легкий масаж обличчя протягом чотирьох хвилин — так ви не тільки дозволите засобу розчинити забруднення і макіяж, але заодно і прискорите кровообіг, тим самим поліпшивши колір обличчя.

2 хвилини — умивання з пінкою

Наступний крок — умивання з пінкою протягом 2 хвилин. Пінка видалить залишки олії і додатково очистить шкіру. Наносити засіб слід масажними рухами протягом двох хвилин, тим самим знову забезпечуючи легкий масаж обличчя. Кореянки використовують повітряні пінки або додатково збивають засоби за допомогою спеціальних сіточок і спонжів.

4 хвилини — контрастне умивання водою

Завершальний етап — умивання протягом 4 хвилин. Спочатку протягом двох хвилин обполіскуйте обличчя теплою водою, а потім — прохолодною.

Цікаво, що деякі дівчата, практикуючі цей метод, не використовують після вмивання рушник, а дозволяють шкірі висохнути самостійно. Багато косметологів виступають проти цього і рекомендують витиратися рушником (паперовим або тканинним) — так ви не дозволите зайвій волозі випаруватися.

ДжерелоПереглядів: 255
banner