Корисні властивості кисломолочного сиру, про які потрібно знати кожному

Здоров`я

Як часто можна вживати кисломолочний сир.

Кисломолочний сир — один з найулюбленіших і популярних продуктів на сніданок. Цей молочний продукт славиться легким засвоєнням організму, цінними білками і протеїнами, під час розщеплення вони створюють важливі для життєдіяльності амінокислоти.

Кисломолочний сир багатий на цінні речовини, вітаміни групи Р, В, А, Е, фолієву кислоту. У ньому міститься магній, кальцій, цинк, фтор, мідь, залізо і фосфор. Завдяки кисломолочному сиру організм людини отримує кальцій, що зміцнює кісткову тканину.

Але, варто не забувати, що кисломолочний продукт — швидкопсувний продукт. Якщо він несвіжий, то є ризик появи в ньому кишкової палички. Зберігати його можна не більше 2-3 діб в холоді.

Переїдання кисломолочного сиру і страв з нього, загрожує здоров’ю, зокрема, для функціональної діяльності печінки. Дієтологи рекомендують з’їдати не більше 250 г в день і не частіше 2-3 разів на тиждень. Тільки при правильному вживанні ви відчуєте користь сиру для організму.

До речі, медики не радять включати у свій раціон глазуровані сирки, тому що вони містять консерванти і емульгатори, а ще вони жирні.

ДжерелоПереглядів: 465
banner