Людина-вампір: як зрозуміти, що хтось харчується вашою енергією

Культура

Відправляйте тих, хто забирає енергію, подалі від себе.

Внутрішня енергія — це те, на чому повністю тримається наше життя. Завдяки високій енергії ми відчуваємо себе здоровими, нам хочеться розвиватися і отримувати від життя задоволення. Якщо ж енергії бракує, то з’являється незадоволеність життям, заздрість, ненависть, образи і претензії. Це в кінцевому підсумку переростає в яскраво виражену депресію. Так от, щоб енергія не витрачалася даремно, а, навпаки, збільшувалась, дуже важливо оточувати себе правильними людьми, які нас підтримують. Як же зрозуміти, що людина-вампір живиться вашою енергією?

Вона постійно ображається на вас

Образливі люди — справжні вампіри, які своїми образами спустошують вас, відбираючи всю вашу енергію. Не намагайтеся їх зрозуміти і тим більше звинувачувати себе за їх стан. Це позбавляє вас життєвих сил.

Вона вічно незадоволена

Людина, яку постійно не влаштовує все навколо, перебуваючи поруч з вами, також забирає вашу енергію. Її дратує все. Починаючи від не вимитого посуду і не застеленого ліжка, закінчуючи невдоволенням владою і вашими затримками на роботі. Не варто намагатися догодити такій людині, вона завжди знайде привід до чого причепитися.

Вона провокує вас

Будь-які провокації з боку людини, ведуть до конфлікту, будь то флірт на стороні, погрози піти або пред’явлені вимоги, не виконавши які, вас чекає «покарання», завжди вказують на те, що від вас живляться енергією. Не треба вестися на подібні витівки. Переводьте увагу на більш важливі для вас речі. Так людина-вампір втратить доступу до вашої енергії.

Вона намагається вас вколоти

Людина, яка в спілкуванні з вами постійно прагне зачепити вас за живе, абсолютно точно вас «вампірить». Їй доставляє задоволення, коли вона підвищує свою значимість поруч з кимось. Не варто реагувати на всілякі шпильки. Просто знайте, що людина такими вчинками сама робить собі гірше.

Вона хвалиться

Люди, які хваляться, підсвідомо намагаються викликати у вас почуття заздрості, яке, як відомо, руйнує людину й позбавляє її енергії. Коли в черговий раз вампір почне хвалитися, просто порадійте за нього щиро і привітайте з новими придбаннями або заслугами.

Вона обговорює людей і втягує вас в це

Намагайтеся йти від розмови, в якій вас намагаються долучити до «перемивання кісток» комусь третьому. Коли ми в негативному руслі висловлюємося про людину в її відсутності, таким чином, ми віддаємо їй велику кількість своєї енергії. А в компанії любителів попліткувати ваша негативна енергія подвоюється. Це позбавляє вас сил, здоров’я і гарного настрою на найближчі дні, тижні і іноді навіть місяці.

Вона роздає поради

Та особа, яка вважає, що вона розумніша за вас і краще знає, як вам правильно діяти — однозначно енергетичний вампір. Її поведінка лише говорить про те, що вона не готова що-небудь міняти у своєму житті і страшно боїться, що ви виявитеся сміливішими і зміните своє життя на краще, в той час, як вона так і залишиться на дні.

Вона обмежує вас

Небажання вашої близької людини відпускати вас за певні встановлені рамки дозволеного, просто кричить про те, що ви маєте справу з вампіром. Це стосується як чоловіків і жінок, які не дають своїм половинкам працювати, зустрічатися з друзями і приймати самостійні рішення, так і батьків, особливо матерів, які не відпускають від себе дітей аж до зрілого віку, намагаючись контролювати кожен їх крок. Припиняйте такі зв’язки, тому що вони не принесуть вам нічого хорошого.

ДжерелоПереглядів: 270
banner