Франківські поліцейські провели тренінг для жінок по протидії насильству (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні патрульні поліцейські спільно з громадською організацією “ВДОМА” провели тренінг для жінок по протидії насильству “Синці під мейкапом не сховаєш”.

Яскраві, розумні, самодостатні і усміхнені жінки сьогодні зібралися, щоб обговорити важливу тему насильства в сім’ї. У кожної за плечима своя історія і свої важкі спогади. Але вони справилися і готові сьогодні кричати на весь світ «Не мовчи!».

Існує розповсюджений міф про те, що насильство в сім`ї це не злочин і жертва насилля залишається сам на сам зі своїм жахом.

Насильство в сім’ї – реальна загроза здоров’ю. Можна сховати синці під мейкапом, накласти на зламану руку гіпс і відросте вирване з голови волосся. Але як позбутися рубців на душі, відновити емоційний стан, та, врешті-решт, вирватися із замкнутого кола і повірити в себе?

Інспекторка відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції розповіла учасницям тренінгу про те, як урятуватися від кривдника, як діяти, якщо ви потерпаєте від насильства і куди звертатися по допомогу.

Також, поліцейська наголосила на відповідальності за вчинення домашнього насильства – кривдника чекає покарання за ст.173-2 (Вчинення насильства в сім’ї) КУпАП та ст.126-1 (Домашнє насильство) ККУ.

Після обговорення важливої, але не дуже приємної теми, на учасниць чекала запашна кава з солодощами та професійний макіяж від візажисток, які були серед учасниць тренінгу.

Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.Світлина від Патрульна поліція Івано-Франківської області.Переглядів: 141