Полуавтоматична великокаліберна гвинтівка Lynx GM-6 в дії(ВІДЕО)

Технології

Снайперська великокаліберна полуавтоматична гвинтівка Lynx GM-6 розроблена і випускається угорською компанією Sero.

Ця гвинтівка має досить компактні габарити для зброї калібру 12.7мм, а використання автоматики з відбоєм ствола і ефективного дульного гальма дозволило істотно знизити відбій зброї, що відчувається стрільцем.

В результаті гвинтівка допускає більш-менш комфортну і прицільну стрільбу з рук, без використання сошок або іншої опори. В силу рухомості ствола при стрільбі купчастість гвинтівки Lynx GM-6 може й «не дотягує» до кращих західних зразків з нерухомим стволом, проте вона все ж цілком достатня для виконання типових для зброї цього класу бойових завдань на відстанях до 1600 метрів.

Lynx GM-6 Lynx GM-6

Ще однією перевагою цієї гвинтівки є простота зміни калібру – після заміни ствола, затвора і магазину гвинтівка Lynx GM-6 може використовувати як «західні» патрони 12,7×99 (.50 BMG), так і «екс-радянські» 12.7х108.

Снайперська великокаліберна гвинтівка Lyn GM-6 використовує автоматику з використанням енергії віддачі ствола при його довгому ході. Замикання каналу ствола здійснюється поворотним затвором.

Lynx GM-6 Lynx GM-6

Сама гвинтівка побудована в конфігурації «буллпап», ствольна коробка виконана з алюмінієвого сплаву. Використання віддачі з довгим ходом дозволило реалізувати в гвинтівці можливість транспортування зі стволом, зсунутим назад до упору.

Заскочка ствола розташована в передній частині його кожуха. При цьому за наявності в зброї зарядженого магазину, переведення ствола з похідного в бойове положення автоматично викличе досилання патрона в ствол, так що гвинтівка буде готова до відкриття вогню.

Живлення набоями здійснюється з пластикових коробчатих магазинів. Прицільні пристрої (оптичні, нічні приціли) встановлюються на інтегровану в конструкцію планку Пікатінні, додаткові планки розташовано на кожусі ствола. Гвинтівка також обладнана складаною регульованою двоногою сошкою.

ДжерелоПереглядів: 217
banner