Маруся Звіробій знімає свою кандидатуру на користь Кошулинського

Суспільство

Кандидат від партії “Європейська солідарність” в 87-му окрузі Івано-Франківської області Маруся Звіробій-Біленька знімає свою кандидатуру на користь кандидата від ВО Свобода Руслана Кошулинського.


Про це повідомляють у партії “ЄС”.

«Розуміючи, що своїм взаємопоборюванням ми з Кошулинський можемо відкрити дорогу представникам олігархів до Верховної Ради. я прийняла рішення підтримати представника патріотичних сил Руслана Кошулинського і нагадати всім представникам політичних сил, що Україна понад все – це інструкція до виконання, а не просто гасло», – наголошує Маруся Звіробій.

Вона зауважила, що історія поразок України – це щоразу історія неспроможності об’єднатися. «А солідарність – це про здатність об’єднуватися і перемагати разом. «Європейська Солідарнсіть» завжди закликала до об’єднання і демонструє власним прикладом, що державні інтереси – вище партійних і особистих», – говорить Маруся Звіробій.

Вона зазначила, що «Європейська Солідарність» провела відповідні перемовини з ВО «Свобода», і політичні сили дійшли порозуміння, що заради України має початися процес об’єднання українських патріотичних сил не на словах, а на ділі, зважаючи на серйозні виклики, перед якими опинилася країна.

«Не пропустити до Ради представників олігарха Коломойського та зеленої влади – є одним з наших спільних завдань», – наголошує кандидатка від «ЄС».

«Я дякую кожному, хто мене підтримує, і хочу сказати: наша боротьба за Україну триває вже сотні років, і ми не маємо права передавати її в спадок своїм дітям. Ми маємо унікальну можливість перемогти одвічного ворога внутрішнього і зовнішнього, і шлях до перемоги – у нашій єдності», – резюмує Маруся Звіробій-Біленька.Переглядів: 241
banner