Медичний четвер: Марцінків проінспектував жіночу консультацію (ФОТО)

Без категорії, Суспільство

Сьогодні, 12 березня 2020 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в рамках щотижневого інспектування медичних закладів, відвідав Медичну консультацію №3, що на вул. Мазепи, 179.


Про це повідомляють на офіційному сайті Руслана Марцінківа.

Про це розповідає Директор КНП “Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради” Сергій Стефанко: 

Через карантин тут ввели режим носіння масок та бахіл, а також рекомендують жінкам без гострої необхідності не йти в консультацію.

“Працюємо передусім із жінками, які потребують допомоги або невідкладної консультації, іншим рекомендуємо консультуватися телефоном. При потребі лікарі можуть провести консультації вдома, а загалом відвідування медзакладів центру без нагальної потреби намагаємось обмежувати”.

Сергій Стефанко також підкреслив брак фінансування, адже на прийом одного пацієнта Національна служба здоров’я України передбачає фінансування у розмірі 49 гривень, в які має входити і заробітна плата лікареві, і медикаменти, і розхідні матеріали та мийні засоби, при тому, що один лише оглядовий гінекологічний набір в аптеці коштує 35 грн.

“У нас є розроблений пакет, згідно з яким кожна послуга має свою ціну, тож згідно з рішенням міськвиконкому уже 10 діб як ввели платні послуги, жінки з розумінням ставляться до такої необхідності”, – зазначає завідувачка жіночої консультації №3 Наталія Маклецова.

“Наша жіноча консультація обслуговує 33 720 жінок. Диспансерне ведення вагітних жінок, гінекологічне обслуговування, діагностика та лікування, проведення онкопрофоглядів. У нас уже є новітній кольпоскоп, потужний та інформативний, зараз ми ним активно користуємося. Також у нас є власна лабораторія, нам вдалося розширити її приміщення та зробити вхід із вестибюлю, а не на вулиці, як було раніше. Таким чином жінки уже можуть з відносним комфортом очікувати своєї черги”, – підкреслює лікарка.

Міський голова зауважив, що із трьох жіночих консультацій, що обслуговують міське населення та мешканців обласної територіальної громади, приміщення на Мазепи порівняно відремонтоване.

“Продовжується ремонт лабораторії, є придбане нове обладнання. Будемо надалі працювати над тим, щоб жінки тут могли комфортно отримувати якісні консультації та, за потреби, лікуватися. Бачу, що Жіноча консультація №3 активно готується до медичної реформи, що стартує з 1 квітня». – прокоментував відвідини Руслан Марцінків.Переглядів: 187
banner