«Ми не виживем»: франківські підприємці проти нового законопроекту (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 12 березня, біля міської ради відбулась акція підприємців за збереження спрощенноі системи оподаткування, проти законів 128-9, 129-9, змін в 367.

За словами організаторів, з 26 березня цього року вступають в дію закони, знищуючи спрощену систему оподаткування і руйнує малий бізнес:

Ми переживаємо за свої робочі місця. Ми наполягаємо, щоб всі закони стосовно мікробізнесу приймались за нашої участі. Дайте нам платити податки, жити легально і не боятись за свої життя, – повідомила організатор акції.

Вона наголосила:

Зміни потрібні, але вони мають бути продумані. Ми не виживем. Таке відчуття ніби ми не потрібні державі.

Заступник ради підприємців Неля Валаджаніна каже:

Яка ще з верств населення віддає у бюджет власнозароблені кошти? 75% бюджету міста – це податки підприємців. Тому держава має рахуватись з нашою думкою.

Нам хочеться жити тут і ростити наших дітей саме в цьому місті, в цій країні, а не виїжджати за кордон.

У свою чергу мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомляє:

Наше місто тримається на малому бізнесі. Законодавство, яке ввели – не на часі. Наразі стоїть питання виживання. Цього року буде найгірший бюджет у місті та ситуація з бізнесом не є найкращою.

Мер додав:

Я висловлюю підтримку підприємцям.Я готовий підтримувати вас будь-якими законними методами.

В ВР є альтернативні законопроекти 2644 та 2645, співавтор – народний депутат ВР від Івано-Франківська Оксана Савчук. Цей законопроект блокується ВР.Переглядів: 165
banner