На Прикарпатті медики Прикарпаття проводять навчання з протидії коронавірусу

Суспільство

Учора, 11 березня в департаменті охорони здоров’я відбулося засідання оперативного штабу з реагування на ситуацію щодо недопущення занесення і поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Івано-Франківської області.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОДА.
Хоча в Україні, а саме в Чернівецькій області, зареєстрований лише один випадок гострої респіраторної хвороби, спричиненої новою коронавірусною інфекцією, медики Прикарпаття не перестають проводити різні заходи та навчання з протидії коронавірусу.

Учасники засідання вкотре обговорили рівень готовності відповідних закладів охорони здоров’я на випадок поширення цього захворювання. Також на засіданні штабу ще раз проаналізували алгоритм дій від виявлення підозри на коронавірусну інфекцію COVID-19 до моменту госпіталізації. Присутні висловили свої пропозиції щодо посилення роботи для недопущення занесення і поширення цього захворювання на теренах Івано-Франківщини.

Серед них – чергове проведення відповідних навчань, не тільки в медичних та освітніх закладах, а й геріатричних пансіонатах, посилення інформаційно-просвітницької роботи, обмеження масових заходів та інше. Крім того, директор ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Руслан Савчук запропонував рекомендувати департаменту економічного розвитку промисловості та інфраструктури ОДА видати розпорядження щодо проведення дезінфекційної обробки комунального та іншого транспорту області відповідними кваліфікованими підприємствами.Переглядів: 196
banner