Медики КНП «Калуська ЦРЛ» прозвітували про діяльність за 2023 рік

Суспільство

Підсумкова медична рада відбулась 28 лютого у КНП «Калуська ЦРЛ» за участю заступниці міського голови Наталії Кінаш.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.


За 2023 рік основні планові завдання виконано.


Діяльність забезпечувалась на умовах повного виконання вимог чинного законодавства України до функціонування спеціалізованих медичних закладів вторинного рівня надання медичної допомоги, наявності ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, права здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних речовин та прекурсорів, наявності вищої акредитаційної категорії та сертифікату системи управління якістю у відповідності до вимог ДСТУ ISO 9001 (аудит проведено у 2023 році).


Робота закладу була організована в рамках укладеного з НСЗУ договору про надання медичних послуг у відповідності до Програми медичних гарантій та проведення роботи з надання медичних послуг за договорами.


КНП «Калуська ЦРЛ» виведена в статус кластерної лікарні Калуського району, до якого ввійшли: Болехівський регіон (Болехівська ТГ), Долинський регіон (Долинська ТГ, Вигодська ТГ, Витвицька ТГ), Калуський регіон (Калуська ТГ, Верхнянська ТГ, Войнилівська ТГ, Новицька ТГ), Рожнятівський регіон (Рожнятівська ТГ, Перегінська ТГ, Брошнів-Осадська ТГ, Дубівська ТГ, Спаська ТГ).

КНП «Калуська ЦРЛ» є багатопрофільним лікувальним закладом.


На даний час розгорнуто 490 стаціонарних ліжок.


Станом на 31.01.2023 в установі працювало 917 осіб. З них лікарів – 204, медичних сестер – 367, молодшого медичного персоналу – 175, іншого персоналу – 170.

Демографічна ситуація в районі залишається незадовільною. Зокрема, по Калуській ОТГ у 2023 році природній приріст становив -7,0 (народжуваність – 592 особи, смертність – 1443 особи). У 2022 році природній приріст склав -6,8 (народжуваність – 420 особи, смертність – 1039 особи).


Стежте за нами в соціальних мережах: ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 227
banner