Медики назвали харчові продукти, які позбавляють від головного болю

Здоров`я

Вживання деяких продуктів може допомогти впоратися з больовими відчуттями.

Головний біль може бути різним: гострим, ниючим, пульсуючим. Деяким здається, що хтось стискає голову лещатами. Мало хто хоче мати такі незабутні враження.

Зрозуміло, можна випити пігулку що знеболює і все як рукою зніме, але часте вживання «хімії» може погано відбитися на інших системах організму. Разом з тим, «зняти» головний біль можуть допомогти всім доступні продукти. Про це заявляють медики.

Лікарі рекомендують випити нежирного молока. У ньому міститься великий запас калію і кальцію, які допоможуть знизити больові відчуття. Також людям, які страждають від головних болів варто звернути увагу на рибу. Вона містить багато корисних вітамінів групи B і насичених кислот омега-3.

Однією з причин головного болю може бути зниження рівня цукру в крові. Тому відновити баланс в організмі допоможуть фрукти, особливо яблука і лимони.

Довідка

Головний біль — один з найбільш поширених неспецифічних симптомів різноманітних захворювань і патологічних станів, що являти собою біль в області голови або шиї.

Найбільш часто причиною головного болю є судинні порушення, пов’язані з розширенням чи спазмом судин всередині або зовні черепної коробки.

ДжерелоПереглядів: 169