Міфи щодо гігієни, які вже застарілі і неактуальні

Наука

Гігієнічні звички, які ми даремно прищеплюємо дітям.

Начебто все правильно робимо, коли вчимо дітей особистої гігієни. Але виявляється часто ми самі робимо помилки в цих питаннях. З дитинства нам самим прищеплювали гігієнічні омани. Тепер ми вчимо тим же помилкам своїх чад.

Чистити вуха

Ні, звичайно вуха повинні бути чистими. Але для цього вистачить і мильним пальцем пройтися по вушній раковині. А ось паличками можна пошкодити барабанну перетинку.

Коротко стригти нігті

Є велика ймовірність заробити врослий ніготь. Це може відбутися, якщо стригти не по прямій, а ще й обрізати краї півколом. Краще користуватися пилочкою для нігтів.

Митися з милом двічі на день

Митися треба часто. Це беззастережно. Але не так люто намилювати себе милом. Так тільки руйнується природний захисний шар шкіри.

Користуватися ополіскувачем для зубів

Як заявляють стоматологи, нормальна флора в порожнині рота дезінфекції не потребує.

Чистити зуби по три хвилини

Природно, зуби важливо ретельно чистити. Однак тут важливий підхід. Треба чистити зуби усередині лише вимітаючими рухами зверху вниз. А ось з-за горизонтальних рухів залишаються подряпини на емалі зубів.

Щоденне миття голови

Здебільшого люди використовують для миття голови не найкращі шампуні і засоби по догляду за волоссям. Таким чином ми лише псуємо шкіру голови. В ідеалі мити голову двічі на тиждень.

ДжерелоПереглядів: 179
banner