Міський голова нагородив волонтерів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Без категорії

У п’ятницю, 8 грудня, у приміщенні Івано-Франківської міської ради відбулося нагородження активних волонтерів нашого міста, які допомагають українській армії здобути перемогу.Відзнаку «Творимо перемогу разом» Івано-Франківського міського голови вручили священнослужителям нашої Архієпархії, а також очільнику братерської організації чоловіків-католиків «Лицарі Колумба».


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ


 

Почесні нагороди за сумлінну працю на благо Батьківщини-України отримали о. Віталій Максимів, віцееконом Архієпархії, та о. Іван Стефурак, керівник Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Окрім них, відзнакою був нагороджений п. Мирослав Мазур, регіональний делегат Лицарів Колумба Івано-Франківської Митрополії УГКЦ.


«Зараз є багато викликів, як для Церкви, так і для міста. Насамперед це вдови, сироти, Воїни, які повертаються додому, робота над покращенням їхнього ментального здоров’я та добробуту. Тішусь, що ми є добрими партнерами з Церквою. Бо разом, можемо допомогти більше», — зазначив на своїй фейсбук-сторінці міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.


Пригадаємо, що таку ж відзнаку І ступеня отримав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, а нагороду III ступеня — о. Володимир Чорній, синкел у справах соціального служіння Архієпархії.
Переглядів: 205
banner