Останніми днями у соцмережі ТікТок ширяться фейкові відео про організацію Save Ukraine

Суспільство

Останніми днями у соцмережі ТікТок ширяться рекламні відео, в яких розповідається, що начебто  організація Save Ukraine усім охочим безкоштовно роздає планшети.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Управління поліції охорони в Івано-Франківській області


Батькам потрібно лише зареєструватися й залишити свої дані. За останню добу ми отримали десятки повідомлень у месенджері з проханням надати планшети й запитаннями, куди звернутися.


У зв’язку з цим наголошуємо, що наша організація не має акаунта в соцмережі ТікТок. А той акаунт, який розповсюджує вищезгадані відео, створений шахраями. Крім того, на цей момент Save Ukraine не проводить ніякої благодійної акції, в рамках якої планується роздавати планшети. Шахраї, які розповсюджують таку інформацію, використали для своєї реклами відео нашої організації та наклали свою озвучку.


Адреса, вказана у фейковому акаунті, не є дійсною, а в профілі стоїть посилання на незрозумілий телеграм-канал. Таким чином шахраї можуть збирати ваші персональні дані або переслідувати інші злочинні цілі.


Вся актуальна інформація про заходи, акції та кампанії, які проводяться в нашій організації, подається лише на офіційних сторінках


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 226
banner