Митрополит Володимир очолив Літургію в рамках прощі до Риму (ФОТО)

Події

31 серпня, у Вічному місті Римі, в рамках прощі з нагоди 50-річчя освячення прокатедрального собору Святої Софії Митрополит Володимир Війтишин очолив Божественну Літургію.

Спільне богослужіння у співслужінні духовенства, та за участі паломників з Івано-Франківської Архієпархії відбулося на гробі Святого Петра у Ватикані, інформують у пресслужбі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

А по завершенні Літургії на гробі Священномученика Йосафата у соборі Святого Петра провели спільну молитву за Україну.

Пригадуємо, що центральною подією святкувань буде Архієрейська Божественна Літургія, яку 1 вересня очолить Блаженніший Святослав у співслужінні з єпископами Синоду УГКЦ. Після Літургії відбудеться освячення ювілейного хреста, який з цієї нагоди буде встановлено поряд із храмом.

Ширша програма паломництва до української святині в Римі передбачає також участь паломників у загальній папській аудієнції у Ватикані (вхід за попередньо замовленими квитками); Божественній Літургії на гробі св. Йосафата у соборі Святого Петра у Ватикані та Божественній Літургії у соборі Святого Климента Папи. Крім того, у суботу, 31 серпня, паломники матимуть можливість відвідати Меморіальний музей-помешкання патріарха Йосифа Сліпого, взяти участь у презентації україномовної книги Мориса Веста “Черевики Рибалки” – книги австралійського автора, в основі якої викладені факти про життя патріарха Йосифа Сліпого, а також  переглянути про нього документальний фільм “Справа “Рифи”. У головний день святкування, крім богослужіння, запланований святковий концерт хорових колективів з України.Переглядів: 173
banner