На Івано-Франківщині відбувся українсько-польський бізнес-форум

Суспільство
Сьогодні в Івано-Франківську відбувся міжнародний захід, організований Центром стратегічних досліджень Варшавського інституту підприємництва (Warsaw Enterprise Institute) та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією у рамках проєкту “Польський сервіс відбудови України”.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


Польський сервіс відбудови України – проєкт, спрямований на підтримку процесу відбудови та модернізації України на основі економічного розвитку – шляхом залучення польських компаній до України та розвитку польсько-української економічної співпраці.


На відкритті форуму модератор Адам Ебергард, директор Центру Стратегічних досліджень WEI та Павел Кохановічь, І Секретар Посольства Республіки Польща в Україні і заступник голови обласної військової адміністрації Богдан Футерко привітали учасників заходу.


У вітальному слові Богдан Футерко зазначив, що обласною владою впроваджується низка заходів, направлених на ефективне використання та нарощування експортного й інвестиційного потенціалу, створення сприятливого клімату для торговельних партнерів і потенційних інвесторів. Саме на розвиток малого і середнього бізнесу нашим урядом покладається багато очікувань, пов’язаних з економічним відновлення України.


Під час форуму презентували інструменти підтримки польсько-української економічної співпраці, про які розповів Марцін Хрусцель, директор Офісу Уповноваженого з питань польсько-української співпраці в галузі розвитку. Інвестиційний та економічний потенціал Івано-Франківської області презентував Ярослав Буряк, директор Агенції регіонального розвитку Івано-Франківщини.


Також відбулася презентація польських фірм, зацікавлених у пошуку партерів в Івано-Франківській області та зустрічі у форматі В2B.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 300
banner