Звіт роботи комунальних підприємств Івано-Франківська

Суспільство

КП “Комфортний дім” Івано-Франківськ
Окрім прибирання сходових кліток у житлових будинках і прибудинкових територій виконували ще ряд робіт. На вул. Хоткевича, 69 замінили запобіжників в електрощитовій будинку. На Хоткевича, 50 корп. 3 чистили зелен і насадження на прибудинковій території. На Миколайчука, 19 ремонтували каналізаційний стояк у квартирах будинку.
Прибирали листя на прибудинкових територіях вул. Бельведерська, 53, вул. Вороного, 4,вул. Симоненка, 14, 18, 20, 22, 24, вул. Миколайчука, 15А, вул. Стуса, 17, 19, 21, 39, 41, 43, 45, вул. Миколайчука, 3, 8, 12, 22, Набережна ім. В. Стефаника, 4, 34, 38, 40, 40а, 42а, вул. Пулюя, 5.


КП Благоустрій
Прибирали дамби Івасюка, Угорницькій, в Микитинцях. Також наводили лад на
вул.Хоткевича 44, Паркова 8,вул.Хоткевича 67/2,вул.Хоткевича «Небесна Сотня», вул.Івасюка 58, вул.Хоткевича 67/2, вул.Івасюка 58. Прибирали зупинки на вул.Івасюка, вул.Хоткевича «Китайська Стіна», зупинки Пошта, вул. Чорновола (ПНУ), вул Є. Коновальця (водоекотехпром), Довженка (заравшан).
Прибирали проїзд по вул. Чорновола 96, 98. У сквері чистили сміттєві урни по вул. Чорновола 96, між будинками по вул. Чорновола 119 – 143, у сквері на Чорновола 119-121. Прибирали зелені зони,  сміттєві урни та дитмайданчик на вул. Чорновола 143. Косили трави зеленої зони на вул. Петлюри 15б, прибирали зелену зону на вул. Петлюри 19 від дороги, вздовж залізничної колії між автомийкою і шиномонтажем на вул. Петлюри. Наводили лад  у сквері на Довженка 1, вул. Чорновола 132-136. Прибирали та вичищали сміттєві урни на дитячому майданчику по вул Довженка 8.


КП “Муніципальна дорожня компанія” На Буковинській стелили асфальтобетонне покриття. Проводили поточний ремонт на вулицях Надрічній і Вовчинецькій. Профілювали на вул. Федика та Меморіальній. А також ремонтували дорожні знаки на Івасюка 10, Надрічній.


Комунальне підприємство “Центр розвитку міста та рекреації” Прибирали території об’єктів обслуговування.Збирали сухе гілля на зелених зонах парку, вивозили на господарський двір. Прибирали дощову каналізацію від опалого листя. Рубали тріски для опалення. Проводили ремонтні роботи та прибирання в підвалі міської Ратуші. Прибирали центральні клумби від опалого листя. Огородили молоді дерева на центральній частині міського озера захисною сіткою. А також магнолії в парку.


Вивезли ящики для піскосуміші та щебню. Викопували відцвілі бегонії на центральних клумбах. Прибирали водні плеса і берегів міського озера та озер в парку. Чистили шлюзи і канали подачі та спуску води. Готували плавзасоби до зберігання в зимовий період.


АТП – 0928 вивозили сміття та прибирали контейнерні майданчики на вулицях міста.


КП Івано-Франківськводоекотехпром Чистили колодязі дощової і дворової каналізації. На вул.Вовчинецькій ліквідовували витік. На Вірменській (церква) ліквідовували залом на каналізаційній мережі. Чистили колодязі і монтували фасонні частини на Крайківського. На Грушевського асфальтували розкопку. Обстежували водопровід на вул.Незалежності (Трансгаз), вул.Коновальця-Військова. При обстеженні на вул. Б.Хмельницького,59б виявили витік Д=250мм. Запланували розкопки на Півд.Бульварі-Биха, Галицькій,163, Калуському шосе (церква). Встановлювали дощеприймальні решітки і колодязь на вул.Карпатська-Берегова.


Про це Голос-Інфо дізнається від Руслана Марцінківа.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 337
banner