На Калущині провели інформаційну кампанію про «Гвардію наступу»

Суспільство

У Добровлянському старостаті та «Калуському комбінаті хлібопродуктів», що на Калущині провели інформаційну кампанію про «Гвардію наступу».


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


Щоб посилити українські сили оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високомотивованими воїнами, держава проводить національну кампанію з рекрутингу.


6 березня рекрутери «Гвардії наступу» провели інформаційну кампанію у Добровлянському старостаті Новицької територіальної громади. У заході взяли участь працівники профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, старостату, поліції і Нацгвардії.


На зустрічі з громадськістю села та колективом ТОВ «Калуський комбінат хлібопродуктів» зазначалося, що кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбувається винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.


Спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи структур МВС відбувається у центрах надання адміністративних послуг. Добровольці з Калуського району можуть долучитися до формування бригад у ЦНАПі в Калуші, по вул. Богдана Хмельницького, 52, та в Долині, по вул. Грушевського, 18.


Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.


Переглядів: 361
banner