На Прикарпатті безпідставно виплатили компенсацію постраждалим від повені

Суспільство

У червні минулого року постраждалим від повені безпідставно виплатили  750 тис. грн.


Про це Голос-Інфо дізнається від прокуратури області.

За процесуального керівництва Коломийської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальні акти стосовно експерта з технічного нагляду за фактами зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, що завдало істотної шкоди, та підробки офіційних документів (ч. 1 ст. 365-2, ч.ч. 2, 3 ст. 358 КК України).
За даними слідства, обвинувачений, здійснюючи обстеження господарств, які постраждали під час повені, що мала місце у червні 2020 року, неправомірно відніс 3 домогосподарства до першої категорії руйнування, тобто до таких, що не придатні до проживання та підлягають знесенню.
Внаслідок неправомірних дій експерта особам, які не мали на це права, було виплачено матеріальну грошову допомогу в сумі 300 тис. грн.
У подальшому встановлено, що житло не є аварійним, будинки не зруйновані, а потребують капітального ремонту та повинні були бути віднесеними до третьої категорії руйнування, яка передбачає виплату 50 тис. грн.
Таким чином, унаслідок неправомірних дій обвинуваченого із бюджету зайво виплачено грошові кошти в сумі 750 тис. грн.
Встановлюється причетність інших осіб до незаконної оборудки.
Досудове розслідування здійснювали слідчі відділення поліції №1 (м. Снятин) Коломийського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в області.


Переглядів: 169
banner