На Прикарпатті для дітей та їх батьків проведуть благодійний захід «Амбасадор Дитинства»

Суспільство

У суботу, 11 березня, в приміщенні Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка відбудеться благодійний захід «Амбасадор Дитинства» для дітей-переселенців, сиріт та всіх бажаючих.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація


«Амбасадор Дитинства» – це Всеукраїнська громадська ініціатива із соціальної адаптації дітей за напрямом спілкування «рівний-рівному». За словами організаторів заходу, для діток підготували цікаву освітню, повчальну та розважальні програми. Головною метою івенту незмінно є ідея позбути дітей негативних вражень, спогадів та думок, психологічно допомогти їм та батькам адаптуватися у нових умовах, допомогти знайти нових друзів, подарувати зустріч із зірками, дитячими кумирами. Так на франківському святі будуть присутні артисти естради, тік-токери та блогери міста.


Варто зазначити, що це наймасштабніший в Україні благодійний фестиваль з соціальної адаптації дітей під час війни.


«Діти навіть у час війни мають почуватися потрібними та головне – у безпеці. Такі ініціативи, особливо, якщо вони підкріплені не тільки розважальною, а й просвітницькою місією, є хорошим рупором до покращення настрою та особистісного розвитку дітей», – зазначив начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак.

Своєю чергою начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ірина Лакіза додала, що для участі у заході слід зареєструватися. Посилання на формулу знаходиться на офіційній сторінці «Амбасадор Дитинства» у соціальній мережі «Інстаграм». або ж за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdZfwUZ80MFdba4gtwqvMryJCp2uSOKRFk4Pz63ck9TqHti7A/viewform .Переглядів: 497
banner