На Прикарпатті до Великодня почали збір харчів для бійців

Суспільство

Прикарпатські волонтери розпочали збір продуктів до Великодня для бійців, які лікуються у Львівському госпіталі.


Про це Суспільному Карпати повідомив доброволець та волонтер Першого добровольчого мобільного шпиталю Павло Дем’янов.

Зараз люди дуже важко відгукуються на такі заклики, зауважує волонтер. Каже, на початку збирали стільки продуктів, що вистачало і для хлопців з госпіталю, і для тих, хто на Сході.

“Що веземо? Ковбаси, шинку, паски – те саме, що діти хочуть. Те, що для себе люди збирають, те й передають – печиво, каву, чай. Водичку дають – звичайну питну, таку дитячу, знаєте? В госпіталі теж йде. Запам’яталося мені на все життя – хлопці хочуть їсти. Хоч і на мирній території госпіталь, але дуже там нічого немає. Тим більше, зараз карантин і ні від кого нічого не беруть”, – розповідає Павло Дем’янов.

Неохоче долучаються до ініціативи й підприємці. Серед тих, кого пригадує волонтер, – власник пекарні, який щороку передає паски та печиво власного виробництва, та місцева краєзнавиця, яка пече пряники та робить для хлопців обереги.

“Так, щоб хтось сам запропонував, – нема. Треба просити, клянчити. Ні одна партія, ніхто не бере участі. В більшості своїй – пересічні люди долучаються”, – говорить Павло Дем’янов.

Цьогоріч до ініціативи обіцяли приєднатися Загвіздянська та Підліська школи, учні яких зроблять для поранених захисників поробки і малюнки.

За словами Павла Дем’янова, привезти продукти можна у Загвіздянську сільську раду або ж повідомити волонтера, де їх можна забрати.Переглядів: 194
banner